Shrnutí roku 2022

Shrnutí roku 2022 – Program Šástra Dána

Mnoho praktikujících vaišnavů se mi svěřilo, že svoji první knihu nakladatelství BBT si zapůjčilo v městské nebo obecní knihovně. Náš cíl je proto umístit do knihoven celé České republiky knihy BBT, a také knihy duchovních učitelů ISKCONu. Možná by nebylo na škodu občas nějaký příběh oddaných Krišny zvěřejnit. Zde je alespoň hezký příběh z minulosti. http://www.sastradana.cz/…/Knihovna-mi-dala-Prabhupadu.php

Snad si najdu čas na další.

Pouze Vyšší vůlí byla v tomto roce dokončena distribuce do všech 5-ti okresů, a my můžeme opět slavit splnění stanoveného plánu. I přes různé potíže v tomto roce se programu Šástra Dána opět podařilo dokončit distribuci do 5-ti okresů – okresu LOUNY, okresu LITOMĚŘICE, okresu MOST, okresu TEPLICE, a okresu ÚSTÍ NAD LABEM. Program Šástra Dána umístil za rok 2022 celkem 1965 kusů duchovní literatury (tituly a počty jsou rozepsány v článcích na webu www.sastradana.cz), zejména do městských a vesnických knihoven, ale také do čekáren veřejných služeb (kadeřnictví, masáže, pedikůry, fitness…), čekárny Policie ČR, do školních knihoven, knihoven Domovů mládeže, a tak dále.

Na příští rok máme opět smělý plán na pět okresů, a s Vaší pomocí toho snad dosáhneme. Děkujeme všem moc a moc za podporu v tomto roce, a těšíme se na další spolupráci v roce 2023.

Za celý tým programu Šástra Dána, s úctou a vděčností, Váš služebník Acyuta Gotra dás (www.sastradana.cz)

PS: Pokud se Vám aktivity tohoto programu líbí a chtěli by jste je finančně podpořit, zde je číslo účtu: 2000101126 / 2010 (Fio banka, a.s.)