Shrnutí roku 2021 a plán na rok 2022

Nemáme ani tušení, zda a jak se zbarvuje covidová mapa ČR, ale „Šástra dána mapa“ okresů České republiky se zbarvuje garantovaně.
Již jsme věnovali knihy do 62% knihoven České republiky. Tento rok jsme osobně navštívili téměř 500 obecních a městských knihoven pěti okresů ČR – okres Trutnov, okres Hradec Králové, okres Jičín, okres Náchod a okres Semily. Navštívili jsme nejen knihovny, ale také veřejné instituce a služby, jako jsou čekárny Policie ČR, čekárny kadeřnictví, čekárny různých kosmetických studií, atd. a rozdalo se tam celkem 2.515 kusů této nadčasové literatury. Z toho:

Bhagavad Gíta – 72 ks.
Velké knihy (Život pochází ze života a další) – 370 ks.
Kuchařka 108 receptů – 370 ks.
Nektar pokynů – 370 ks.
Iskcon gurus knihy – 1072 ks.
Magazíny Hnutí Haré Krišna – 261 ks.

Na rok 2022 máme opět nekompromisní plán pěti okresů, okres LOUNY, okres LITOMĚŘICE, okres MOST, okres TEPLICE a okres ÚSTÍ NAD LABEM. Pokud se to naším marathonovým tempem opět povede, budeme nesmírně šťastní a určitě to pořádně oslavíme, protože covidová opatření vlády nás v této době hodně omezují v organizaci a plánování distribuce.

Je velice radostné spolupracovat s takovým týmem stálých oddaných a podporovatelů, kteří mají neuvěřitelné odhodlání zaplnit knihovny ČR (i jiná místa jako jsou čekárny veřejných institucí) knihami o seberealizaci a dosažení nejvyššího životního cíle. Bhakti Purušotama maharáj náš tým už v roce 2007 velmi podpořil a nastartoval, když vyprávěl o distribuci knih do těchto institucí, a to jak v Indii, tak na západě. 13-ti minutové audio je zde:

Náš distribuční tým Šástra Dána děkuje všem za podporu v tomto roce, a přeje mnoho Krišnovi milosti v dalším roce, a vlastně v celém Vašem životě. Přát druhým osobám Krišnovu milost jen na jeden rok je opravdu omezené. Oddaní Krišny přejí druhým bytostem neustálé, nikdy nekončící, a stále se zvětšující požehnání Krišny, který jediný může změnit úzkost na radost. Krišne matir astu.
Za tým programu Šástra Dána
Acyuta Gotra dás
(více info na www.sastradana.cz)