Distribuce do okresu Prostějov

Na začátku června tohoto roku jsme byli svědky spolupráce oddaných z Moravy, konkrétně z Náma Hatta centra Lutotín, kteří pod vedením Muni Priya prabhu dali dohromady částku potřebnou na zakoupení knih do celého okresu Prostějov. Do 56-ti převážně vesnických knihoven se rozdalo přes 584 knih, z toho naprostá většina Šríla Prabhupádových knih, a zbytek byly knihy jeho žáků (které jsme dostali darem pro distribuci).
K těmto výsledkům se také musí přičíst distribuce stovek knih Návraty, a to do čekáren institucí jako jsou kadeřnictví, módní salony, nehtová studia a pod. To je názorná ukázka, jak spolupráce vede k velkým výsledkům. Děkujeme Lutotínským oddaným za ukázku takovéto příkladné spolupráce. Děkujeme také Purušotam Kšetra prabhuovi za jeho nadlidský výkon při distribuci od jedné knihovny ke druhé, a to vše ve svém volném čase, který si pro tuto distribuci vždy udělá.

Pokud by jste měli zájem (ať už kolektivně, nebo individuálně) o zaplnění všech vesnických knihoven Vašeho okresu knihami Šríly Prabhupády, neváhejte nás kontaktovat (Acyuta Gotra dás 736 184 514 nebo Purušotam Kšetra dás) a sdělíme další možnosti.

Za tým programu Šástra Dána
V.s. Acyuta Gotra dás (736 184 514)