Stojan na knihy ve Varech

23.3.2008

Další stojan na knihy již distribuuje knihy v Karlových Varech. V tomto městě žije oddaná Krišny – Jana Špičková, která se po přečtení několika knih Šríly Prabhupády rozhodla pomáhat jiným lidem tak, že jim zase ona sama zprostředkuje tyto knihy. Jana si pořídila malé knihy i stojan, a má mnoho nápadů, kam tento stojan umístit. Jak sama řekla, „Mám možnost umístit stojan v prodejně pro výtvarníky, kde majitelka této prodejny je příznivě nakloněna moudrosti dávné Indie a oblíbila si restauraci Góvinda v Praze. Další možnost by byla v jednom regeneračním centru ve Varech, a nebo také v jednom esoterickém studiu, kde se konají kurzy Tai-chi, Reiki, meditace atd.“

Mimo to dodáváme paní Janě sponzorované knihy, které potom sama distribuuje do čekáren v Karlových Varech (v tomto městě bydlí), například do čekáren kadeřnictví, holičství, kosmetických salonů, apod. a také do knihoven, čítáren, dětských domovů, apod.

Přejeme Janě hodně rozdaných knih, jak skrze tento stojan, tak skrze osobní doručování, přejeme také hodně Krišnovi milosti, duchovního pokroku a neutuchajícího odhodlání pokračovat v oddané službě.