První stojan na knihy

23.6.2007

Již dříve jsme informovali veřejnost o možnosti stát se SPRÁVCEM STOJANU NA KNIHY, a tak distribuovat knihy z mezinárodního nakladatelství BBT i při běžném zaměstnání bez toho, aby člověk strávil čas oslovováním lidí na ulici.

Tento článek popisuje instalaci prvního stojanu na knihy, který je umístěn v prodejně zdravé výživy v centru města Vysoké Mýto. Štefan Brůžek je oddaným Krišny již dlouhou dobu a už nějakou dobu pravidelně přispívá (i se svou manželkou) na program Šástra Dána, ale díky svému zaměstnání nemůže navštěvovat oddané, žijící v chrámech, moc často. Jeho touha nějak přispět Mezinárodní společnosti pro vědomí Krišny byla však tak velká, že se rozhodl, i přes nedostatek osobního času, vyrábět tyto stojany pro program ŠÁSTRA DÁNA. Navíc se také rozhodl starat se o jeden z těchto stojanů tak, že jej umístí i s knihami do prodejny ve Vysokém Mýtě. Majitelku prodejny znal, neboť u ní několikrát do měsíce nakupuje suroviny. Ta souhlasila, že stojan s knihami "Božská příroda" může být umístěn v její prodejně.

Na vrcholu každého stojanu je kasička, do které lidé vhodí (nebo nevhodí) dobrovolný příspěvek, který pomůže při nákupu nových knih na doplnění stojanu. Takto lidé, kteří si přijdou do prodejny koupit potřebnou věc, si nakonec odnesou i knihu Božská příroda. Viděli jsme, že do této prodejny na hlavním náměstí přišlo během dvaceti minut (které jsme tam strávili domlouváním a umísťováním stojanu) docela dost lidí.

Takže máte-li známého v jakékoli prodejně, a jste-li inspirováni distribuovat knihy "Božská příroda" skrze stojany na knihy, kontaktuje nás prosím pro podrobnější informace. Je to příležitost, jak distribuovat knihy z nakladatelství BBT široké veřejnosti velmi jednoduchým způsobem. Když mohou mít stojany na své prospekty desítky realitních kanceláří, reklamních agentur, cestovních kanceláří, apod., proč by nakladatelství BBT nemohlo mít v každém městě jeden, dva, nebo hned několik stojanů v různých obchůdcích či prodejnách!

V příštím článku uvedeme umístění druhého stojanu, který v současné době domlouváme.

Za tým programu Šástra Dána
Ačjuta Gotra dás


Bhakta Štefan při výrobě stojanů


Téměř hotové stojany schnou na slunci


Stojan ze zadní strany


Stojan z horního pohledu


Prodejna zdravé výživy „Bílý Racek“ ve Vysokém Mýtě, kde je umístěn stojan


Stojan umístěn u vchodu do prodejny zdravé výživy


Bhakta Štefan si zaslouží velké ocenění